Parson Russell terrier and Comondor Obojky a vodítka Venchim

Parson Russell teriér a Komondor - of Beautiful Cold Hill

Chovatelská stanice Parson Russell teriérů a komondorů

2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019
2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014

20.12.2020 ALESPOŇ TROCHU PRACOVNĚ

Covid se dotkl a dotýká nás všech a ještě asi nějakou dobu bude. Omezil nám životy na mnoha úrovních a nevyhnul se ani našim pejskům a jejich práci.V současné situaci byla většina lovů zrušena a nás tak čeká velmi omezená sezóna. Proto děkuji za každou možnost vyjet a dopřát tak našim láskám to, co milují.

30.8. 2020 CHASE V NOVÉM

O Chase nám napsalo neuvěřitelné množství lidiček! S některými z nich jsme se setkali i osobně, všechny návštěvy byly velmi milé a věřím, že by se měl Chase dobře u všech. Pro mne bylo rozhodování nesmírně náročné, ale pro Chase nikoli. Ten si svou novou rodinu zamiloval okamžitě a o jinou už neměl zájem.

25.7.2020 NÁVRAT CHASE A HLEDÁNÍ NOVÉHO DOMOVA

I přesto, že Chase našel úžasnou rodinu v Maďarsku, tak se nám dnes vrací domů. Jsem z toho dost smutná, ale chápu, že ne vždy vše funguje a tlačit něco na sílu nemá cenu. Děkuji jeho majitelce za vše, co pro něj udělala. Určitě to pro ni nebylo snadné rozhodnutí.

Pokud tedy hledáte aktivního parťáka a nevadí Vám odrostlé štěně - Chasovi je rok, neváhejte nás kontaktovat pro více informací. Pro Chase hledáme aktivní domov, ovšem bez závodních ambicí. Chase může být jak jedináčkem, tak může fungovat v menší smečce psů. Není agresivní, s ostatními vychází dobře, včetně psů velkých plemen. Chase je skvěle vychovaný, poslušný, umí celou řadu psích triků a prošel si základní poslušností a základy agilit. Chase není vhodný do chovu a bude potřeba hlídat stav jeho zadních nožiček, na které začal kulhat, které řešíme a které byly také důvodem jeho návratu.

28.4.2020 BEAUTY V NOVÉM DOMOVĚ

Krapet nám to trvalo...bohužel kvůli Covidu a všem plynoucím omezením a zákazům si Beauty u nás pobyt trošku prodloužila. O to více se nám po ní teď bude stýskat, velmi jsme si ji oblíbili. Beauty bude bydlet na Slovensku pod krásnými Tatrami. A jsem si jistá, že se bude mít fantasticky. Její dvounožci budou jenom její a to je to, co ona potřebuje. Lásku na 100%!

15.4.2020 NOVÝ ČLEN

Štěňátko to není, ale do života našich psů bude neodmyslitelně patřit. Nový člen naší rodiny, tentokrát té dvounohé. Tyto bláznivé a velmi těžké časy nás nutí uvědomit si více něž kdy jindy, jak je naše rodina, tím nejvíc, co můžeme mít. A tak děkuji Matce přírodě, že mi dovolila přivést u nás doma na svět naši krásnou dceru Halku. Vítej holčičko moje a měj krásný život.

04.4.2020 BEAUTY A ČAS

Naše malé lednové překvapení už není vůbec malé. Roste z ní krásná mladá slečna, která jakoby vypadla tatínkovi ze zadele, ale hlas má po mamince :D. Beauty je podle jména opravdu krásná a troufám si tvrdit, že nejhezčí fenka, jakou se mi podařilo zatím odchovat. Ale uvidíme, co ukáže čas. Povahově je velmi kontaktní a dožaduje se neustálé pozornosti, což je někdy jak za 10 štěňat, ačkoli je jen jedna. Její budoucí rodinka se má opravdu na co těšit.


25.1.2020 KRÁSNÉ PŘEKVAPENÍ

Jak já bych se ráda chvástala, že mně se tohle nikdy nestane...ale stalo. Den před Fláji kastrací nás s Rafem překvapili, když jsme je na zahradě našli spojené, přestože jsme nezaznamenali jediné příznaky Flájina hárání. Po domluvě s naším veterinářem jsme domluvili nový termín, ale i z toho osud Fláju osvobodil. Fakticky to byla ale má autonehoda (navíc téměř v polovině mého těhotenství), která naše životy převrátila pěkně naruby.
20. ledna pak Flája porodila jedno jediné štěňátko, bílé jako sníh, holčičku a já si říkala, že vše je jak má a že je to duše té, která to minule nezvládla a leží v pokoji pod naší památnou lípou. Dostala jméno Beautiful, protože jiné to ani být nemohlo.

RADKA DAŘINOVÁ
Staré Křečany, Česká Republika

Tel.: +420 737 432 814
E-mail: radka.darinova@gmail.com

FB My Way Terriers Tvorba www stránek pro chovatele cernohubova.com