Parson Russell terrier and Comondor Obojky a vodítka Venchim

Parson Russell teriér a Komondor - of Beautiful Cold Hill

štěňata Parson Russell terrier a komondor

MOMENTÁLNĚ ŠTĚŇÁTKA NEMÁME.

Další vrh plánujeme v druhé polovině roku 2024. A to po Xie Vom Hatzenbach, kdy se jedná o její úplně poslední vrh. První vrh by měla mít i Minie - MyWay Cinnamon (Xii dcera).

REZERVACE ŠTĚŇÁTEK


Máte zájem dozvědět se více?
Naši chovatelskou stanici lze, po předchozí domluvě, kdykoli nezávazně navštívit a seznámit se tak s plemenem. Pokud si nejste jistí, zda je toto plemeno právě pro Vás, velmi ráda to s Vámi proberu a poskytnu Vám svůj pohled na život s tímto malým velkým psem. Pokud se nemůžete dostavit osobně, je možné si domluvit i konzultaci přes mobil, whats app nebo facebook.

Zapište se
V případě zájmu o štěňátko z některého z našich vrhů si Vás zapíši jako čekatele na naši čekatelskou listinu. Jakmile naplánujeme vrh a Vy budete na řadě, dám Vám ihned vědět, zda si z tohoto spojení štěňátko přejete. Pokud ano, budu Vás pravidelně krmit novými informacemi o krytí, březosti i narození štěňat.

Rezervace
Pokud jste si už jistí, že si štěňátko chcete pořídit právě z mé chovatelské stanice, budu po Vás, po narození štěňat, požadovat rezervační poplatek.
Skládá se proto, abych měla jistotu, že to zájemce myslí opravdu vážně a že si nápad pořídit nového člena rodiny řádně rozmyslel. Jako chovatelé totiž vynakládáme nemalé náklady na propagaci vrhu a máme možnost uspokojit jen určitý počet zájemců. Ostatní musíme bohužel odmítnout (a je pochopitelné, že ti si zamluví jejich štěňátko zase někde jinde). Když pak přijde doba odchodu štěňátek k novým rodinám, je pro chovatele velmi nemilé, nedodrží-li neseriózní zájemci slovo. Nám tak vznikají další náklady s opakovanou inzercí štěňátka a jeho držením (veterinární péče, strava, čas na trénink – ano, to také ;)), dokud nenajdeme zájemce nové.

Výše rezervačního poplatku je 1/3 kupní ceny štěňátka a při podpisu kupní smlouvy se jeho výše od kupní ceny odečítá.

Rezervační poplatek je vratný v plné výši v případě, že:
a) dojde k úhynu štěněte, jeho trvalé nemoci nebo úrazu s trvalými následky, ke kterému dojde nebo se zjistí v době před uzavřením kupní smlouvy;
b) pokud si budoucí kupující rezervoval štěně v chovatelské kvalitě a u štěněte se objevila vada vylučující z chovu v době před uzavřením kupní smlouvy;
c) ke zrušení rezervace dojde ze strany chovatelské stanice

V případě, že budou nabízená štěňátka již ve věku k okamžitému odběru, není rezervační poplatek nutný a dohodnutá celková cena se platí při podpisu kupní smlouvy v době odběru štěněte.

Kupní smlouva
Kupující dostává kupní smlouvu, kterou má možnost si pečlivě přečíst a při jejím souhlasu a zkontrolování štěněte je tato smlouva podepsaná kupujícím i prodávajícím. Jedno vyhotovení této smlouvy obdrží kupující a jedno si prodávající ponechá.
Kupní smlouva se podepisuje při odběru štěněte. Dále jsou majiteli předány veškeré informace ohledně krmení, očkování, odčervení a péče o štěně. Štěňátko od nás odchází se základní výbavou, je odčervené, očkované, čipované a má s sebou mezinárodní pet passport. Průkaz původu je majiteli zasílán obratem, jakmile dorazí chovatelské stanici z plemenné knihy.

Nemůžete si své štěňátko odvézt v době odběru?
Občas se stane, že si nemůžete štěňátko odvézt v době odběru – to je mezi 8-9. týdnem věku. V tomto případě Vám štěňátko u nás samozřejmě rádi pohlídáme pár dní navíc. Pokud by se ovšem jednalo o delší časový úsek (týden a více), započítáme si náklady navíc stejně jako při odjezdu štěňátka do zahraničí.

Pokud cestuje štěňátko do zahraničí, je vždy nutné dopředu domluvit podmínky přijetí země, do které štěně cestuje. Budoucí majitel si sám platí přepravu zvířete do své země, očkování, veterinární protokol a krmení štěňátka do doby opuštění České republiky (většinou do ukončení kompletní vakcinace + 21dní, tzn. do 15ti týdnů věku).

RADKA DAŘINOVÁ
Staré Křečany, Česká Republika

Tel.: +420 737 432 814
E-mail: radka.darinova@gmail.com

FB My Way Terriers Tvorba www stránek pro chovatele cernohubova.com